ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОЕКТИ НОВИНИ КОНТАКТИ
UKR ENG
(057) 750-96-15 (057) 719-00-78 (057) 719-00-87 21_a@ukr.net

Послуги

Енергоаудит

Визначення поняття енергоаудиту в будівлях вперше в Україні дано в ДСТУ Н Б А.2.2-5:2007 «Настанова з розроблення та складання енергетичного паспорта будинків при новому будівництві та реконструкції» і звучить як «Визначення ефективності використання ПЕР на обігрів будівлі під час його експлуатації, включаючи проведення аналізу архітектурно-планувальних рішень, інструментальне визначення теплотехнічних показників теплоізоляційної оболонки будинку та енергетичних характеристик інженерного обладнання, структури енерговитрат за опалювальний період, визначення відповідності фактичних питомих витрат тепла нормативним значенням, визначення потенціалу енергозбереження, пропозиція обгрунтованих заходів з підвищення енергоефективності будівлі.

Історично склалося так, що Закон України про енергозбереження, прийнятий в 1994 році, а також нечисленні підзаконні акти до нього за останні майже 2 десятки років практично не зазнали жодних змін. Більш того, численні невдалі спроби прийняти «Закон про енергоефективність будівель» з 2009 року повністю завели ситуацію в глухий кут. І родзинка на тортику: Наказом №120 від 29.05.2015 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України було відмінено видачу свідоцтв на право проведення енергоаудиту. Цим документом також було анульовано Тимчасове положення про порядок проведення енергетичного обстеження підприємств і атестації спеціалізованих організацій на право його проведення (стосувалось всіх підприємств і організацій, які займаються енергетичним обстеженням, та організацій, які здійснюють методичне керівництво нормуванням питомих витрат енергоресурсів в галузях суспільного виробництва України, незалежно від підпорядкованості та форм власності) та Порядок організації та проведення енергетичних обстежень бюджетних установ, організацій та казенних підприємств.Без сумніву, ситуація незабаром повернеться в правове русло, тим більш, що енергозбереження сьогодні важливе, як ніколи.

Тож, чекаємо на оновлення нормативної бази та робимо те, що дуже добре вміємо: Виконуємо енергетичні аудити підприємств, житлових та громадських будівель, розробляємо енергетичні паспорти, розраховуємо періоди окупності енергоощадних заходів.

У портфоліо нашої фірми – чисельні аудити приватних будинків, громадських та комерційних об’єктів. Зокрема, це 21 об'єкт соціальної сфери в Приморському районі Запорізької області, будівля ДП «ДНДІАСБ» в м.Києві, торгово-розважальні комплекси «Дафі» та «Компас», супермаркет «Будмен» в Харкові, ХАТОБ, завод «ЮБС Промо», Харківська регіональна митниця, отель «Харків Палас», більше 100 об'єктів за програмою скорочення викидів парникових газів («Кіотського протоколу») та безліч приватних об'єктів.

Звіт за результатами енергоаудиту включає:

  • аналіз споживання енергоносіїв
  • фактичний стан огороджувальних конструкцій та теплофізичні характеристики
  • запропоновані заходи зі скорочення споживання енергоресурсів, попередню вартість та строки окупності кожного заходу та їхньої сукупності.

Таким чином, фахівець з енергоаудиту має працювати на стику електрики, теплотехніки, будівельної науки та економіки.

Наша команда успішно виконує це складне завдання, і головний результат – це задоволення численних клієнтів.

Найпопулярніша послуга в зимовий період – це тепловізійне обстеження будівель з використанням тепловізора та вимірювача щільності теплового потоку. Компанія «Антипюр2007», фахівці якої мають значний та різноманітний досвід у галузі енергозбереження, пропонує Вам послуги з тепловізійного обстеження виробничих та офісних будівель. Повне тепловізійне обстеження будівлі включає обстеження огороджувальних конструкцій стін та даху зовні, а також детальне обстеження виявлених проблемних місць із зниженим опором теплопередачі зсередини приміщень. За результатами обстеження складається звіт з визначенням загального стану теплоізоляції будівлі, проблемних ділянок та дефектів теплоізоляції, переліком рекомендованих заходів з підвищення теплоізоляційних характеристик будівлі та усунення виявлених дефектів. Після закінчення робіт з термомодернізації будівлі бажано здійснити контрольне тепловізійне обстеження стану огороджувальних конструкцій будівлі. Економія енергоносіїв в результаті здійснення енергозберігаючих заходів зазвичай сягає від 10% до 30% в залежності від первісного стану теплоізоляції та обсягів виконаних робіт з термомодернізації будівлі. Роботи з тепловізійного обстеження виконуються з використанням тепловізора «Fluke Ti – 20» за умови температурної різниці не менше 15° зовні та зсередини приміщень.