ГОЛОВНА ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОЕКТИ НОВИНИ КОНТАКТИ
UKR ENG
(057) 750-96-15 (057) 719-00-78 (057) 719-00-87 21_a@ukr.net

Про компанію

Хто ми є?

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Антипюр2007» - надає послуги у сфері архітектурної діяльності з 2007 року.

У своєму складі маємо сертифікованих фахівців (експертів, інженерів, енергоаудиторів) з великим та різноманітним досвідом роботи, від крамничок до гіпермаркетів, від приватного будинку до хмарочосу, від виробничої дільниці до заводу або ТЕС. За плечима кожного фахівця – десятки та сотні успішно обстежених, запроектованих та збудованих об’єктів, задоволені клієнти та залізобетонна репутація серед забудовників, здобута багаторічною працею. 

 

Що ми робимо?

 

 

Що ми використовуємо?

 

 У розпорядженні перебуває Лабораторія неруйнівних методів вимірювання в галузі будівництва на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду.

 Засоби вимірювальної техніки: тепловізор Flir E5, вимірювач міцності бетону BetonProCondtrol, вимірювач щільності теплового потоку ІПП-1,арматуроскоп, ультразвуковий дефектоскоп та інше 

 

Де ми є?

 

Розташування офісу компанії – місто Харків, пр-т Науки, 38, офіс №806.

Але Ви можете зустріти наших фахівців у будь-якому куточку України, бо географія наших об’єктів дуже різноманітна: Харків, Київ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Шостка, Слов’янськ, Сватове, ще сотні міст та містечок, де ми допомагали забудовникам та власникам на всіх етапах будівництва та експлуатації будівель та споруд. 

 

Як ми це робимо?

 

Якісно, професійно та відповідально.

Компанія неодноразово брала участь як у регіональних, так і у міжнародних проектах, має досвід у роботі з бюджетними та небюджетними структурами, кожного разу засвідчуючи свою компетентність та надійність.

Ліцензії та свідоцтва